MersinMotorDelisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MersinMotorDelisi

Tutku,Sevgi,Adrenalin

AnasayfaMersinMDLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sonunda kavga çıktı...

4 posters
YazarMesaj
kaan
üye
üye

Erkek Mesaj Sayısı : 36
Personalized field :
MersinMotorDelisi®.

sonunda kavga çıktı... Empty
MesajKonu: sonunda kavga çıktı...   sonunda kavga çıktı... Icon_minitimeMayıs 28th 2008, 04:15

araçların sinyal vermemesi, sıkıştırması vb. sorunlarla hangimiz karşılaşmıyoruz ki.
kaç kez kaza atlattım. kaç kere çıldırdım ama sabır ya Allah dedim.
Pazar günü denizi eve bıraktıktan sonra sahilden eve gidiyordum. eve çok az kalmıştıki bi siyah jeep sinyal vermeden yallah şerit değiştirmeye çalışıyor... bense aracın sol arka kapısındayım!!!! frenledim. sellöktör ve kornaya asıldım tabi...
arkasına geçtim ve aracın sağına geçip
- Benimi öldürecen dedim
o ise artist dedi... ben dellendim tabii. anaaa sövdü. çeklan sağa dedi. çektim.
yanında bayan vardı. onu görünce az frenledim kendimi.
ama yanıma geldi ben elağzığlıyım lan dedi...elimi falan tutmaya çalıştı
bende malatyalıyım lan dedim ve cenk çıktı....
bi kaç kişi gelip ayırdı.
sonra bi telefon açtı arkadaşını çağırdı. çevremdekiler beni zorla motora bindirip yolladı. bizim sokağa döndüm jeepte arkamdan. yokuşun başında durdum. oda beni geçip durdu. arabadan sopa çıkardı. bende kaskı çıkarıp gel lan dedim. arkadaşı da bana kaşınma falan dedi.

uzun uzun anlatmamın sebebi şu...üzerine kaç gün geçti ama hiç pişman değilim. hayatıma kast edenin seviyesine inecem ve herzaman karşısında olucam. kaç kişi oldukları önemli değil.
Allah ya onlara verir yada bana...
Ama unutmayın ki bu ş... sizlere sustukça, seviyesine inmeyelim dedikçe birilerinin canı yanmaya devam edecek...
belkide hayata maal olmaya...

Kazasız belasız günler dilerim...
BURCU
Moderator
Moderator
BURCU

Kadın Mesaj Sayısı : 16
Personalized field :
MersinMotorDelisi®.

MesajKonu: Geri: sonunda kavga çıktı...   sonunda kavga çıktı... Icon_minitimeMayıs 28th 2008, 04:18

kavga çözüm değil ama savunma muhakkak çok büyük geçmiş olsun allah beterinden korusun
kaan
üye
üye

Erkek Mesaj Sayısı : 36
Personalized field :
MersinMotorDelisi®.

MesajKonu: Geri: sonunda kavga çıktı...   sonunda kavga çıktı... Icon_minitimeMayıs 28th 2008, 04:20

elbette çözüm değil ama kaşınanı ve saldırgan .... lere karşı kullanacan abi...
STINGER
üye
üye
STINGER

Erkek Mesaj Sayısı : 46
Personalized field :
MersinMotorDelisi®.

MesajKonu: Geri: sonunda kavga çıktı...   sonunda kavga çıktı... Icon_minitimeMayıs 28th 2008, 14:47

kaan abi geçmiş olsun bu siyah jipteki zihniyet oldukça sende bende diğer arkadaşlarda problem yaşarız allah beterinden saklasın sana sonuna kadar katılıyorum sessiz kaldığımız sürece bunlar ellerini kollarını sallaya sallaya araç kullanacak...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: sonunda kavga çıktı...   sonunda kavga çıktı... Icon_minitimeMayıs 29th 2008, 00:36

yanlış hatırlamıyorsam amerikada motorculara kimse karışamazmış.beş dakkada 100 kişi oluverirlermiş.gurbun ismini hatırlayamadım.böyle bir organizemi tertiplesek Very Happy
iskorpitixcihan
üye
üye
iskorpitixcihan

Erkek Mesaj Sayısı : 46
Personalized field :
MersinMotorDelisi®.

MesajKonu: Geri: sonunda kavga çıktı...   sonunda kavga çıktı... Icon_minitimeOcak 27th 2009, 19:45

arkadaşlar dayak cennetten çıkma herzaman lazım Very Happy
http://www.kavsak.tr.gg

sonunda kavga çıktı...
1 sayfadaki 1 sayfası