MersinMotorDelisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MersinMotorDelisi

Tutku,Sevgi,Adrenalin

AnasayfaMersinMDLatest imagesKayıt OlGiriş yap

biriniz bana yardım edebilirmi?....

2 posters
YazarMesaj
king0fspeed
yeni üye
yeni üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1
Personalized field : <font color="white"><marquee direction="left" style="background:red">MersinMotorDelisi®.</marquee></font></center>

biriniz bana yardım edebilirmi?.... Empty
MesajKonu: biriniz bana yardım edebilirmi?....   biriniz bana yardım edebilirmi?.... Icon_minitimeAğustos 5th 2009, 01:44

arkadsalar antepte abimin motoru vardı ... r1 kullanıyordum... ama mersinde motorsuz kalmak kotu motor kilamak istiyorum racing motor mersinde kiralıyan varmı ?..... varsa bana ulasabilirmi telim 05317667307 delisuvari@hotmail.com da msn adresim..... teskkurler simdiden ... yardım ettiginiz icin .ç... kask
mustafa
AdmiN
mustafa

Erkek Mesaj Sayısı : 103
Personalized field :
MersinMotorDelisi®.

biriniz bana yardım edebilirmi?.... Empty
MesajKonu: Geri: biriniz bana yardım edebilirmi?....   biriniz bana yardım edebilirmi?.... Icon_minitimeAğustos 5th 2009, 17:58

[b]king of speed [/b]maalesef kiralama mersinde özelliklede race-enduro tarzı bulmak imkansız [color=red]tamir-teknik servis ve yedek parça [/color]satanlar ellerinde varsa scoteer kiralıyorlar diye biliyorum
https://mersinmotordelisi.yetkin-forum.com

biriniz bana yardım edebilirmi?....
1 sayfadaki 1 sayfası