MersinMotorDelisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MersinMotorDelisi

Tutku,Sevgi,Adrenalin

AnasayfaMersinMDLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yaşıyorum Çünkü Kaskımı Takıyorum !

YazarMesaj
mustafa
AdmiN
mustafa

Erkek Mesaj Sayısı : 103
Personalized field :
MersinMotorDelisi®.

Yaşıyorum Çünkü Kaskımı Takıyorum ! Empty
MesajKonu: Yaşıyorum Çünkü Kaskımı Takıyorum !   Yaşıyorum Çünkü Kaskımı Takıyorum ! Icon_minitimeMayıs 31st 2009, 06:53

Motosiklet kullanıcıları, kask kullanımının önemine dikkat çekmek amacı Bayram yeri’nde bir araya gelerek şehir turu attı.

PayLAski Resim

Boy boy, çeşit çeşit motosikletler Bayramyeri Meydanı’nı doldurdu. Motosiklet sürücüleri üzerlerine giydikleri tişörtlerle hem diğer sürücülerin kendilerine trafikte yol vermeleri konusunda hem de kask takmanın nen kadar öneli olduğu konusundan uyarılarda bulundular.
Trafik haftası kapsamında yapılan etkinliğe değişik modellerde yaklaşık 200 motosiklet sürücüsü katıldı. Etkinlik öncesinden motosiklet sürücülerine seslenen Trafik Denetleme Şube Müdürü Mehmet Kocatürk kendilerinin güvenliği açısından mutlaka kask takmaları gerektiğini vurguladı. Kocatürk “Motosiklet sürücülerin kendi güvenlikleri açısından kask takmaları çok önemli. Bizde uygulamalarımızı bu yönde sıklaştırıyoruz. Kask takmayan hiçbir sürücümüzün trafiğe çıkmamasını istiyoruz” dedi
Motorların yolda sıralanması ile birlikte etkinlik başladı. Motosiklet sürücü tüm Denizli’yi dolaşarak trafik kurallarına uyulması konusunda vatandaşları uyardı. Yol kenarında ki vatandaşlarda motorculara büyük ilgi gösterdi.

PayLAski Resim

PayLAski Resim

Kaynak: Denizli.Net alkış
https://mersinmotordelisi.yetkin-forum.com

Yaşıyorum Çünkü Kaskımı Takıyorum !
1 sayfadaki 1 sayfası