MersinMotorDelisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MersinMotorDelisi

Tutku,Sevgi,Adrenalin

AnasayfaMersinMDLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Sevgili Arıyorum!

5 posters
YazarMesaj
BURCU
Moderator
Moderator
BURCU

Kadın Mesaj Sayısı : 16
Personalized field :
MersinMotorDelisi®.

Bir Sevgili Arıyorum! Empty
MesajKonu: Bir Sevgili Arıyorum!   Bir Sevgili Arıyorum! Icon_minitimeMayıs 27th 2008, 18:37

Son aylarda o kadar yanlız kaldım ki,bunu anlasa anlasa MersinMotordelisi ailesi anlar dedim.Ancak MersinMotordelisi ailesi aşkı,sevgiyi ve tutukuyu bu denli hisseder.
İşte bu duygulardan yoksun geçen son iki ayım,beni bir sevgili arayışına itti.

Geceleri rüyalarıma girecek,birlikte geçirdiğim vakitlerden keyif alabileceğim,beraberken herşeyi unutturacak,beni benden alacak hayatıma renk katacak bir sevgili arıyorum.

Bizi bütün yapan nedir? İyi bir iş,iyi bir ev,iyi bir eş yada sosyal bir çevremi?Hayır! Bizi bütün yapan;ihtiyaç duyduğumuz duyguların benliğimizde var olmasıdır.Bunlardan yoksun iken,biliyoruz ki bizi hiç birşey mutlu edemez.

Herbirimizin kendisi için seçtiği bir yol vardır.Buna yaşam tarzı deriz.Benim yaşam tarzımda da motorsikletin çok büyük yeri var.En kısa mesafeleri bile motorsikletimle gideken,onunla vakit geçirebilmek için binbir bahaneler üretiken,şimdi o yok.Hiç geçmeyen iki ay yaşıyorum.Nasıl ki hayatımızda bir sevgiliye özlem duyarız,işte öyle özlemim oldu.Hani tek başımıza yürürken,el ele tutuşmuş iki sevgili görüp te ahh..der,iç çekeriz ya.İşte bende motoruyla gezen birini görünce ahh.. deyip,iç çeker oldum.Ne dışarıda ki güzel havanın,ne gidilecek yerlerin,ne de size değen rüzgarın tadı,tuzu yok.Bir insan bu kadar mı maddeye ruh koyar da sokar hayatına? Hem de bir sevgili gibi.

Motorsikletim henüz hiç yokken,ona sahip olmanın anlamını keşfetmemişken, herşey daha farklı ve daha kolaydı.Fakat şimdi,yani onu yaşayıp da kaybedince ne kadar zor olduğunu görüyorsunuz.Büyük bir aşk ile severken,sevgilinizin kollarınızdan gitmesi gibi.

Bazılarımız motorsikleti hobi veya ulaşım aracı olarak kullanıyor.Yokluğunda da çok fazla aramıyor.Tahmin ediyorum ki bu yazdıklarım onlara abartılı gelecektir.Fakat motorsikleti bütünüyle hayatına sokan ve yaşam biçimi haline getirenler beni anlayacaktır.Olmazsa olmazım ve vazgeçemediğim diyen bütün MersinMotordelisi bu aşkı kalplerinde hissederler.İşte bu sebeble onu bir sevgiliye benzettim.
Benliğime bütünlük getirecek,ruhuma hitap edecek ve ayaklarımı yerden kesecek bir sevgili arıyorum...
kaan
üye
üye

Erkek Mesaj Sayısı : 36
Personalized field :
MersinMotorDelisi®.

MesajKonu: Geri: Bir Sevgili Arıyorum!   Bir Sevgili Arıyorum! Icon_minitimeMayıs 28th 2008, 04:01

vallahi bende f 650 arıyorum Very Happy
denizi bırakıp onu alıcam Very Happy Very Happy Very Happy
iskorpitixcihan
üye
üye
iskorpitixcihan

Erkek Mesaj Sayısı : 46
Personalized field :
MersinMotorDelisi®.

MesajKonu: Geri: Bir Sevgili Arıyorum!   Bir Sevgili Arıyorum! Icon_minitimeOcak 24th 2009, 01:05

başlığa baktım ve şok oldum ama konu sandığım gibi değilmiş allahtan:D
http://www.kavsak.tr.gg
Cakma_AR6
yeni üye
yeni üye

Erkek Mesaj Sayısı : 4
Personalized field :
MersinMotorDelisi®.

MesajKonu: Geri: Bir Sevgili Arıyorum!   Bir Sevgili Arıyorum! Icon_minitimeMart 30th 2009, 17:39

Ahhhh ah. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
APM
yeni üye
yeni üye

Erkek Mesaj Sayısı : 8
Personalized field :
MersinMotorDelisi®.

MesajKonu: Geri: Bir Sevgili Arıyorum!   Bir Sevgili Arıyorum! Icon_minitimeMart 31st 2009, 15:54

Umarım gönlünüze göre bir sevgili bulursunuz. Smile
Gerçekten motorsiklet bir araç değil bir sevgidir. Tarif edilemez bir tutku, tarif edilemez bir saplatılı aşktır. Ona gereken önemi verdiğinizde size nankörlük etmeyen ve sizi yarı yolda bırakmayan tek sevdanızdır motorsiklet...

Bu güzel duygularınızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ediyorum.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bir Sevgili Arıyorum!   Bir Sevgili Arıyorum! Icon_minitimeHaziran 5th 2009, 02:17

bende..........

Bir Sevgili Arıyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası