MersinMotorDelisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MersinMotorDelisi

Tutku,Sevgi,Adrenalin

AnasayfaMersinMDLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Motosiklet İmajına Zarar Veren Motorcular,

2 posters
YazarMesaj
BURCU
Moderator
Moderator
BURCU

Kadın Mesaj Sayısı : 16
Personalized field :
MersinMotorDelisi®.

Motosiklet İmajına Zarar Veren Motorcular, Empty
MesajKonu: Motosiklet İmajına Zarar Veren Motorcular,   Motosiklet İmajına Zarar Veren Motorcular, Icon_minitimeMayıs 27th 2008, 18:19

motosiklet sitelerinde yayınlanan bazı gezi/buluşma/aktivite fotoğraflarında maalesef motosiklete zarar verecek görüntülere rastlıyoruz.
Gezi sırasında guzel bir sofra fotoğrafı, üzerlerinde motor kıyafeti olan motorcular, bir kenarda kaskları, masada bira, rakı şişeleri, çarpıklığa bakınız.
Bunu yaparak hem kendilerini riske sokuyorlar, hem trafik suçu işlediklerini ispatlıyorlar, hepsinden daha onemlisi MOTOSİKLET imajına büyük zararlar veriyorlar.
Motora ilgi duyan ancak motosikleti olmayan, motor ve motorculuğu tanımak için söz konusu gezi sayfalarını ziyaret eden bir kişinin veya bu işe yeni başlayan gen insnaların gözünde bu; motor, motorcu ve alkol görüntüleri hiç de hoş değil inanın.
Ayrıca yine bu gezi fotoğrafları arasında kısa mesafede olsa kasksız ve korumasız motora biniş goruntuleri ne kadar zarar veriyor MOTOSİKLET e,
bu tip eylemleri gerceklestiren arkadasları kınıyorum şahsen...
Motor üzerinde gaz acarken veya üzerinizdeki motor kıyafeti varken sanki bir üniforma taşıyan bir insan gibi davranmalısınız,
Yapacagınız her hata sizinle birlikte bir sürü motorcuya zarar veriyor,
Toplumdaki kötü motor imajını silmek için uğraşan bir sürü site, kulup dernek ve kişilerin emekleirni bir kaç fotoğraf karesi ile kirletmeyelim
dostlar,
iskorpitixcihan
üye
üye
iskorpitixcihan

Erkek Mesaj Sayısı : 46
Personalized field :
MersinMotorDelisi®.

Motosiklet İmajına Zarar Veren Motorcular, Empty
MesajKonu: Geri: Motosiklet İmajına Zarar Veren Motorcular,   Motosiklet İmajına Zarar Veren Motorcular, Icon_minitimeOcak 27th 2009, 19:48

BURCU bu konu neysede ben bu kadar uğraştım babam bi kaç tane ehliyeti, kaskı, v.s. olmayan motorcular yüzünden bana motor almıyo klasik bahanesiyse şu "ben sana motor alıyma sende onlar gibi ol demi"
http://www.kavsak.tr.gg

Motosiklet İmajına Zarar Veren Motorcular,
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neden Motosiklet ?
» Puma'nin Motosiklet Botu
» 3. MARMOK Motosiklet Festivali